plán na aktuální měsíc

PLÁN LEDEN

         
PO 14.1.2019      
ÚT 15.1.2019 15:30 Ovčín  
ST 16.1.2019 17:15-19:00 ZŠ Botičská  
ČT 17.1.2019 16:00-17:00 ZŠ V Rybníčkách u metra Skalka sraz 15:40 před školou
18.1.2019 15:30-17:15 ZŠ Botičská
SO 19.1.2019 9:00-12:00 Ovčín  
      TU Zbuzany U11
NE 20.1.2019      
PO 21.1.2019      
ÚT 22.1.2019 15:30 Ovčín  
ST 23.1.2019 17:15-19:00 ZŠ Botičská  
ČT 24.1.2019      
25.1.2019 17:15-19:00 ZŠ Botičská  
SO 26.1.2019 12:00-15:00 Ovčín Hradec Králové
NE 27.1.2019 10:00 LaserGame  Plzeňská 1270/56, Praha 5
PO 28.1.2019      
ÚT 29.1.2019 15:30 Ovčín  
ST 30.1.2019 17:15-19:00 ZŠ Botičská  
ČT 31.1.2019    

 

PLÁN ÚNOR

         
1.2.2019 15:30 Sokol Vršovice  
SO 2.2.2019 15:00-17:00 Uhřiněves UMT Pardubice
NE 3.2.2019   turnaj Zbuzany U11  
PO 4.2.2019      
ÚT 5.2.2019 15:30 Ovčín  
ST 6.2.2019 17:15-19:00 ZŠ Botičská  
ČT 7.2.2019      
8.2.2019 15:30 Ovčín  
SO 9.2.2019 9:00-12:00 Ovčín  
      Jako Cup  
NE 10.2.2019   Jako Cup  
PO 11.2.2019      
ÚT 12.2.2019 15:30 Ovčín  
ST 13.2.2019 17:15-19:00 ZŠ Botičská  
ČT 14.2.2019      
15.2.2019 15:30-17:15 ZŠ Botičská  
SO 16.2.2019 18:00-19:30 Uhřiněves Liberec 6+1  a 5+1
NE 17.2.2019      
PO 18.2.2019      
ÚT 19.2.2019 15:30 Ovčín  
ST 20.2.2019 17:15-19:00 ZŠ Botičská  
ČT 21.2.2019      
22.2.2019 17:15-19:00 ZŠ Botičská  
SO 23.2.2019 15:00-18:00 Ovčín Benešov
NE 24.2.2019 9:00-11:30 Liberec 6+1, 5+1
PO 25.2.2019      
ÚT 26.2.2019   Soustředění Soběslav  
ST 27.2.2019   Soustředění Soběslav  
ČT 28.2.2019   Soustředění Soběslav 17:30 PU Č.Budějovice

 

PLÁN BŘEZEN

         
1.3.2019   Soustředění Soběslav  
SO 2.3.2019   Soustředění Soběslav  
NE 3.3.2019      
PO 4.3.2019 15:30 ZŠ Botičská  
ÚT 5.3.2019 15:30 Ovčín  
ST 6.3.2019      
ČT 7.3.2019 15:30 Ovčín  
8.3.2019      
SO 9.3.2019 9:00-12:00 Ovčín Solnice
NE 10.3.2019      
PO 11.3.2019 15:30-17:15 ZŠ Botičská  
ÚT 12.3.2019 15:30 Ovčín  
ST 13.3.2019      
ČT 14.3.2019 15:30 Ovčín  
15.3.2019 15:30 Sokol Vršovice  
SO 16.3.2019 11:00? Vítkovice 6+1 Závodní 3000/86B Ostrava - Vítkovice
NE 17.3.2019      
PO 18.3.2019      
ÚT 19.3.2019 15:30 Ovčín  
ST 20.3.2019 17:15-19:00 ZŠ Botičská  
ČT 21.3.2019      
22.3.2019 17:15-19:00 ZŠ Botičská  
SO 23.3.2019 15:00-17:00 Liberec venku  
NE 24.3.2019      
PO 25.3.2019      
ÚT 26.3.2019 15:30 Ovčín  
ST 27.3.2019 17:15-19:00 ZŠ Botičská  
ČT 28.3.2019      
29.3.2019 15:30 Ovčín  
SO 30.3.2019 9:00 Super Soccer Space CUP - 6+1 lepší skupina Liberec
NE 31.3.2019 9:00 Super Soccer Space CUP - 6+1 horší skupina Liberec

 

TÝDENNÍ PLÁN 

ÚT 15.1.2019 15:30 Ovčín
ST 16.1.2019 17:15-19:00 ZŠ Botičská
ČT 17.1.2019 16:00-17:00 ZŠ V Rybníčkách atletika - gymnastika
PÁ 18.1.2019 15:30-17:15 ZŠ Botičská
SO 19.1.2019 9:00-12:00 Ovčín + TU Zbuzany U11
 
 
 
 
 

 

 

 

                       

 

                           

                      

 

 

 

 

 

 

                       

 

 

 

   

      

          

 

      

Omluvenky

Omluvenky kluků z tréninku zasílejte e-mailem:
Bohemians2009@email.cz
v den tréninku jen SMS !!
na tel. 725 593 070