Archiv článků

pravidla pro rodiče

20.11.2017 09:36
1) Omluvy na trénink: vždy sms v den nepřítomnosti.     Omluvy na MU a akcích o víkendu vždy týden dopředu na e-mail nebo sms. Každý už víte, že někam pojedete.     Špatné omluvení - hráč se bude trestat: nebude nominovaný celý týden + další týden na všechny akce. 2)...

nominace turnaj Zbuzany 26.11.2017

20.11.2017 09:25
  Datum a místo konání: 26.11. Adresa:Chotečská 118, 252 25 Zbuzany, okres Praha-západ   Sraz: 7:45 na místě, 8:30 začátek zápasu, předpokládaný konec 13:00   Nominace: Marek Koňák, Nikola Novák,Jáchym Tichý, Adam Kriška, Pavel Podlešák, Franta Doležal,...

nominace miniliga Šeberov 26.11.2017

20.11.2017 09:24
Datum a místo konání: 26.11.2017, Šeberov Miniliga   Sraz: 9:15 na místě, 10:00 začátek zápasu   NOMINACE: Jára Svoboda, Maksim Doloh, Adam Novák, Honza Brožek, Lukáš Manoušek, Maty Čeněk, Denis Filip, Robin Mařík, Viktor Švec, Denis Purkard, Kuba Přibil, Honza...

POZOR ZMĚNA ČASU TRÉNINKU 17.11.2017

14.11.2017 10:56
V pátek 17.11.2017 změna času tréninku 13:30-15:00 Šeberov.

aktuální informace turnaj Hradec Králové - neděle 12.11.2017

11.11.2017 16:08
Datum a místo konání:   12.11.2017 neděle, HALA TŘEBEŠ ADRESA: NA POTOCE 691/30, HRADEC KRÁLOVÉ GPS: 50.1901733N, 15.8384814E Sraz: 7:30 na místě, 7:45 začátek zápasu, předpokládaný konec 16:00      

nominace MU Tempo 16.11.2017

05.11.2017 21:00
Datum a místo konání: 16.11.2017, MU Tempo U10, Šeberov    Sraz: 17:15 na místě, 18:00 začátek zápasu   NOMINACE:  Adam Kriška, Denis Purkard, Miki Vácha, Nikola Novák, Maksim Doloh, Pavel Podlešák, Honza Jeřábek, Robin Mařík, Maty Čeněk, Adam Novák,...

nominace PU Braník 11.11.2017

05.11.2017 20:43
Datum a místo konání: 11.11.2017, PU Braník, Šeberov   Sraz: 7:45 na místě, 8:30 začátek zápasu   NOMINACE:  Marek Koňák, Denis Purkard, Franta Doležal, Maxime Dorey, Pavel Podlešák, Adam Ferina, Honza Brožek, Honza Jeřábek, Miki Vácha, Denis Filip, Ondra...

nominace MU Tempo 7.11.2017

05.11.2017 20:31
Datum a místo konání: 7.11.2017, MU Tempo, Šeberov   Sraz: 17:15 na místě, 18:00 začátek zápasu   NOMINACE:  Nikola Novák, Jára Svoboda, Maksim Doloh, Jáchym Tichý, Adam Kriška, Adam Novák, Denis Purkard, Kuba Přibil, Robin Mařík, Lukáš Manoušek, Marek Koňák,...

nominace turnaj Hradec Králové 11.-12.2017

29.10.2017 16:49
Datum a místo konání:  11.11. 2017 sobota HALA HÁJEČEK  ADRESA: HOLEČKOVA, HRADEC KRÁLOVÉ GPS: 50.2175044N, 15.8602078E , 12.11.2017 neděle podle umístění buď stejná adresa nebo  HALA TŘEBEŠ ADRESA: NA POTOCE 691/30, HRADEC KRÁLOVÉ GPS: 50.1901733N, 15.8384814E Sraz: 8:45 na...

vyprovázení Bohemians A tým - Sigma Olomouc 4.11.2017

29.10.2017 07:10
Sraz 17:00 před Ďolíčkem.  Sebou bílé i černé termoprádlo + kopačky. Nominace: všichni  
Záznamy: 1 - 10 ze 274
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

TÝDENNÍ PLÁN 

PO 20.11.2017 16:00 Šeberov

ÚT  21.11.2017 17:00 Botič

PA  24.11.2017 17:00 Šeberov

                          20:15 vyprovázení Ďolíček

NE 26.11.2017 10:00 -14:00 miniliga Bohemka Šeberov

                           8:30 - 13:00 turnaj Zbuzany

                      

 

 

 

 

 

 

                       

 

 

 

   

      

          

 

      

Omluvenky

Omluvenky kluků z tréninku zasílejte e-mailem:
Bohemians2009@email.cz
nebo smskou: 601 584 990
v den tréninku jen SMS !!